موسسه علمی پژوهشی تهران تز ابتدا فعالیت خود را از انجام پروژه های درسی، کدنویسی و تمرینهای درسی آغاز نمود.

با گذشت زمان و جذب کارشناسان در رشته های برق و مهندسی کامپیوتر دامنه ی خدمات ما افزایش یافت . کیفیت خدمات ما باعث شد تا از طریق تبلیغات  توسط متقاضیانی که خدمات دریافت کرده بودند با حجم روز افزون درخواستها روبرو شویم که پیرو آن تیم تخصصی بزرگتر، جامع تر و قوی تر می شد . 

در سالهای اخیر کمبود جنبه حمایتی و راهنمایی اساتید راهنما و جمعیت زیاد دانشجویان کارشناسی ارشد ما را براین داشت تا درکنار شما و با راهنمایی و مشاوره پژوهشگرانی که این مسیر را پیموده اند، مسیر را برای شما عزیزان هموار کنیم.

در سال 1394 برآن شدیم تا با راه اندازی سایت www.tehranthes.ir این ارتباط را با دانشجویان سراسر ایران گسترش دهیم و به حمد خدا کیفیت ارایه خدمات به شکلی بوده است که نمایندگی هایی فعال در شهرستان هم داشته باشیم. شهرستانهایی مانند شیراز، اصفهان ، بوشهر و.. و مفتخریم که طی این مدت الگوی دیگر گروه های علمی پژوهشی با هسته مدیریتی دانشگاه شریف نیز بوده ایم.

هم اکنون با77دانشجوی دکترا و  387 فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاههای صنعتی شریف ، دانشگاه تهران ، امیرکبیر ، علم وصنعت، تربیت مدرس و شهید بهشتی همکاری داریم.

هدف ما کمک به شما برای رهایی از سردرگمی در انجام پایان نامه و پروپوزال شما می باشد و افتخار می کنیم که درین راه ثابت قدم بوده ایم.

کارشناسان ما با زیر نظر داشتن مقالات روز دنیا پایان نامه ها و پروپوزال شما را تنظیم می کنند. کادر تخصصی ما پایان نامه های شما را با قیمتی مناسب و مرحله به مرحله بعد از انجام هر قسمت و تایید نهایی پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری شما به شما تحویل می دهند.

این موسسه متعهد است تا آخرین روز دفاع در کنار شما باشد و در طی مراحل انجام پایان نامه و پروپوزال تصحیحات احتمالی از جانب استاد راهنمای شما را اعمال کند.

تهران تز تعهد آموزش دارد بدین معنی که در هر مرحله به شما در مورد پایان نامه آموزش لازم داده می شود و دانشجو در طی مراحل انجام پایان نامه به صورت مستقیم با کارشناس در ارتباط خواهد بود.