درباره ما

انجام پایان نامه | انجام پایان نامه ارشد

 موسسه علمی پژوهشی تهران تز ابتدا فعالیت خود را از انجام پروژه های درسی، کدنویسی و تمرینهای درسی آغاز نمود.

با گذشت زمان و جذب کارشناسان در رشته های برق و مهندسی کامپیوتر دامنه ی خدمات ما افزایش یافت . کیفیت خدمات ما باعث شد تا از طریق تبلیغات  توسط متقاضیانی که خدمات دریافت کرده بودند با حجم روز افزون درخواستها روبرو شویم که پیرو آن تیم تخصصی بزرگتر، جامع تر و قوی تر می شد . 

در سالهای اخیر کمبود جنبه حمایتی و راهنمایی اساتید راهنما و جمعیت زیاد دانشجویان کارشناسی ارشد ما را براین داشت تا درکنار شما و با راهنمایی و مشاوره پژوهشگرانی که این مسیر را پیموده اند، مسیر را برای شما عزیزان هموار کنیم.

در سال ۱۳۹۴ برآن شدیم تا با راه اندازی سایت www.tehranthes.ir این ارتباط را با دانشجویان سراسر ایران گسترش دهیم و به حمد خدا کیفیت ارایه خدمات به شکلی بوده است که نمایندگی هایی فعال در شهرستان هم داشته باشیم. شهرستانهایی مانند شیراز، اصفهان ، بوشهر و.. و مفتخریم که طی این مدت الگوی دیگر گروه های علمی پژوهشی با هسته مدیریتی دانشگاه شریف نیز بوده ایم.

هم اکنون با۷۷دانشجوی دکترا و  ۳۸۷ فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاههای صنعتی شریف ، دانشگاه تهران ، امیرکبیر ، علم وصنعت، تربیت مدرس و شهید بهشتی همکاری داریم.

هدف ما کمک به شما برای رهایی از سردرگمی در انجام پایان نامه و پروپوزال شما می باشد و افتخار می کنیم که درین راه ثابت قدم بوده ایم.

کارشناسان ما با زیر نظر داشتن مقالات روز دنیا پایان نامه ها و پروپوزال شما را تنظیم می کنند. کادر تخصصی ما پایان نامه های شما را با قیمتی مناسب و مرحله به مرحله بعد از انجام هر قسمت و تایید نهایی پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری شما به شما تحویل می دهند.

این موسسه متعهد است تا آخرین روز دفاع در کنار شما باشد و در طی مراحل انجام پایان نامه و پروپوزال تصحیحات احتمالی از جانب استاد راهنمای شما را اعمال کند.

تهران تز تعهد آموزش دارد بدین معنی که در هر مرحله به شما در مورد پایان نامه آموزش لازم داده می شود و دانشجو در طی مراحل انجام پایان نامه به صورت مستقیم با کارشناس در ارتباط خواهد بود.

 

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه | انجام پایان نامه ارشد