خدمات تخصصی انجام پایان نامه و نگارش مقالات تهران تز

گروه پژوهشی تهران تز یک موسسه پژوهشی , تحقیقاتی و مشاوره ای میباشد . و از سال 89 فعالیت خود را در زمینه های انجام پایان نامه , پروژه های تحقیقاتی و دانشجویی , ترجمه , چاپ و نگارش مقالات تخصصی در تهران آغاز کرده است. و در تمامی رشته های دانشگاهی با جذب اساتید و فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی اقدام به ارائه خدمات تخصصی پایان نامه میکند .

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

تهران تز توسط جمعی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دانشجویان مقطع دکتری از دانشگاه های برتر کشور نظیر شریف، امیرکبیر، تهران، شهید بهشتی و علامه طباطبایی خدمات خود را در زمینهانجام پایان نامه، پروپوزال، موضوع پایان نامه، سمینار، پروژه های درسی و دانشجویی، ترجمه تخصصی ، انجام مقاله و اکسپت مقاله در کوتاه ترین زمان، چاپ مقاله ISI و  ISC،تحلیل آماری و شبیه سازیامروزه با افزایش تعداد موسسات آموزش عالی مدرک تحصیلی شما به تنهایی دارای اعتبار نبوده و پایان نامه شما نقش مهمی در زندگی شغلی و تحصیلی شما خواهد داشت.

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه را با پشتیبانی کامل از انتخاب موضوع تا ارائه به همراه خدمات رایگان انتخاب موضوع انجام پایان نامه در تمامی رشته های تحصیلی از گروه تخصصی تهران تز بخواهید . ما یکی از قدیمی ترین گروه های ارائه دهنده خدمات پایان نامه کشور هستیم . با یک تماس یا ثبت درخواست مراحل انجام پایان نامه شما شروع میشود .

انجام پایان نامه دکتری

مقطع تحصیلی هر چه بالاتر میرود به همان اندازه کیفیت بیشتری از یک پایان نامه انتظار میرود . از اینرو انجام پایان نامه دکتری متناسب با رشته تحصیلی پیچیدگی ها و سختی های خاص خود را دارد . البته خود مبحث انتخاب موضوع پایان نامه دکتری و نگارش پروپوزال شاید مهمترین بخش کار باشد .

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

دانشجوی کارشناسی ارشد اگر به دنبال انجام پایان نامه هستید . کافیست با ما مشورت کنید . ما به شما کمک میکنیم تا بتوانید موضوعی متناسب با رشته و توانایی خود انتخاب کنید . و در تمام مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در کنار شما خواهیم بود . پایان نامه مناسب میتواند سکوی پرتاب شما باشد .

مشاوره انجام پایان نامه

مفتخریم که اعلام کنیم تا کنون موفق به کسب رضایت بسیاری از دانشجویان در زمینه انجام پایان نامه کارشناسی، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتریبوده ایم و با بهره مندی از متخصصان تمامی رشته های فنی مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی آماده ارایه خدمات در زمینه انجام پایان نامه به شما دانشجویان گرامی می باشیم.

انتخاب موضوع انجام پایان نامه

انتخابی موضوع مناسب برای انجام پایان نامه عامل موفقیت پایان نامه شما خواهد بود. و چنانچه قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را داشته باشید این موضوع مهمتر خواهد شد.بسیاری از شرکت های معتبر موضوع پایان نامه شما در مقاطع تحصیلی گذرانده شده مورد پرسش و بررسی قرار می دهند و چنانچه پایان نامه شما از کیفیت پایینی برخوردار باشد می تواند فرصت شغلی شما را زیر سوال ببرد.

عوامل سردرگمی دانشجو در هنگام انجام پایان نامه

انجام پایان نامه خود می تواند به یکی از مشکلات دانشجویان در مراحل پایانی دوران تحصیل تبدیل شود. نبود آگاهی کافی در انتخاب موضوع پایان نامه، عدم تسلط به نرم افزارها و منابع موجود، کمبود زمان و… از جمله مواردی هستند که دانشجو در انجام پایان نامه خود با مشکل مواجه می شود.

پایان نامه

موسسه تهران تز یک مرکز تخصصی ارائه دهنده خدمات مشاوره ای انجام پایان نامه در زمینه های مختلف پژوهشی میباشد . گروه تهران تز از سال 89 فعالیت خود را در زمینه ارائه مشاوره و برنامه ریزی درسی شروع کرد . و در طول زمان با جذب و همکاری با فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف به عرصه ارائه خدمات پایان نامه وارد شد .

سفارش پایان نامه

موسسه علمی پژوهشی تهران تز به تمامی درخواست ها و سفارشات پایان نامه ای که از طریق سایت و به صورت آنلاین ثبت شود علاوه بر تخفیف ویژه ی ثبت سفارش آنلاین پایان نامه، اولویت بررسی و ارجاع زودتر به تیم کارشناسی را نیز می دهد. با وجود حداقل صد درخواست روزانه، با افتخار اعلام می کنیم که به تمامی درخواست های آنلاین تا قبل از ساعت شش عصر، در همان روز ترتیب اثر داده و به تیم کارشناسی مربوطه ارجاع می شود و حداکثر بعد از یک روز کاری تخمین زمان و هزینه صورت گرفته و به اطلاع دانشجو می رسد.

ثبت سفارش آنلاین انجام پایان نامه

دانلود رایگان پایان نامه

دانشجوی گرامی موسسه تهران تز برخی از پایان نامه های انجام شده خود را ماهانه برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار میدهد . اگر موضوع پایان نامه مورد نظر شما در لیست زیر نیست میتوانید در آینده وبسایت ما را بررسی کرده یا با موسسه تهران تز مکاتبه کنید .

منشور اخلاقی

منشور اخلاق پژوهش

 با یاری از خداوند سبحان واعتقاد به اینکه عالم محضر خداوند است وهمواره ناظر بر اعمال انسان وبه منظور پاس داشت مقام بلند دانش پژوهش ونظر به اهمیت جایگاه ودانشگاه در اعتلای فرهنگ وتمدن بشری ما دانشجویان واعضای هیات علمی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی متعهد می گردیم.

اصول زیر را در انجام فعالیت های پژوهشی مد نظر قرار داده واز آن تخطی نکنیم:

1-اصل برائت:التزام به برائت جویی ازهرگونه رفتار غیر حرفه ای واعلام موضوع نسبت به کسانی که حوزه علم وپژوهش را به شائب های غیر علمی می پالایند.

2-اصل رعایت انصاف وامانت:تعهد به اجتناب از هر گونه جانب داری غیر علمی وحفاظت از اموال تجهیزات ومنابع در اختیار.

3-اصل ترویج:تعهد به رواج دانش واشاعه نتایج تحقیقات وانتقال آنبه همکاران علمی ودانشجویان به غیر از مواردی که منع قانونی دارد.

4-اصل احترام:تعهد به رعایت حریم ها وحرمت ها در انجام تحقیقات ورعایت جانب نقد وخودداری از هرگونه حرمت شکنی.

5-اصل رعایت حقوق:التزام به رعایت کامل حقوق پژوهشگران وپژوهیدگان (انسان حیوان ونبات) وسایر صاحبان حق.

6-اصل راز داری:تعهد به صیانت از اسرار واطلاعات محرمانه افراد سازمان ها وکشورهاوکلیه افراد ونهادهای مرتبط با تحقیق.

7-اصل حقیقت جویی:تلاش در راستای پی جویی حقیقت ووفاداری به آن ودوری از هر گونه پنهان سازی حقیقت.

8-اصل مالکیت مادی ومعنوی:تعهد به رعایت کامل حقوق مادی ومعنوی دانشگاه وکلیه همکاران پژوهش.

9-اصل منافع ملی:تعهد به رعایت مصالح ملی ودر نظر داشتن پیشبرد وتوسعه کشور در کلیه مراحل پژوهش.

مرکز دانلود پایان نامه

کاملا رایگان پایان نامه های انجام شده را دانلود کنید

به پاس قدردانی از بازدید شما موسسه تهران تز هر هفته 3 پایان نامه را بصورت رندوم انتخاب کرده و برای دانلود در اختیار شما کاربران گرامی قرار میدهد.  که میتوانید آنها را بصورت کاملا رایگان و با فایل کامل دانلود کرده و در جهت ایده گیری انجام پایان نامه از آنها استفاده کنید .

دانلود پایان نامه با موضوع علوم اقتصادی

دانشگاه آزاد اسلامی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

واحد تهران مرکزی

دانشکده اقتصاد و حسابداری

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد (M.A)

گرایش: علوم اقتصادی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه ارشد

 عنوان:

مطالعه تاثیر متقابل متغیرهای کلان اقتصادی و

شاخص قیمت سهام (1385-1380)

استاد راهنما:

دکتر بیژن باصری

استاد مشاور:

دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی

  نگارش

فیروزه اخباری

زمستان  1386

چکیده پایان نامه (شامل خلاصه، اهداف، روش های اجرا و نتایج به دست آمده):

بدون شک کارآمدی نظام مالی به عنوان زیرمجموعه­ای از نظام اقتصادی یک کشور و با توجه به روابط متقابل با دیگر اجزا می­تواند تاثیر بسزایی بر کارآیی نظام اقتصادی داشته باشد و بازار سرمایه به عنوان زیرمجموعه­ای از نظام مالی، دارای جایگاه ممتازی بوده و تاثیر متقابل مولفه های اقتصاد کلان بر روند بازارسرمایه موضوعی است که به برنامه ریزی دقیق اقتصادی واجتناب ازسیاستهای غلط اقتصادی می انجامد.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

هدف این پژوهش پاسخگویی به این پرسش کلی که آیامی توان ازشاخص کل قیمتی سهام بورس اوراق بهادار تهران به عنوان یک نماگر پیشرو اقتصادی در ارتباط با متغیرهای کلان اقتصادی بهره جست، صورت گرفته است.

جامعه آماری این تحقیق دربرگیرنده­ی دوره ای 16ساله از سال 1369 لغایت 1384 با استفاده از داده های فصلی اقتصاد کلان برای متغیرهای تولید ناخالص داخلی-نرخ ارز- حجم نقدینگی و نرخ تورم منتشره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مرکز آمار ایران و شاخص قیمتی بورس اوراق بهادار تهران با استفاده از نرم­افزارهای اطلاع­رسانی سازمان بورس و اوراق بهادار می باشد.

انجام پایان نامه ارشد انجام پایان نامه و پزوژه های دانشجویی انجام پایان نامه دکتری موسسه پایان نامه تهران تز انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد:جهت آزمون فرضیه اول تحقیق، ارتباط میان شاخص کل قیمتی سهام بورس اوراق بهادار تهران و مجموعه چهارگانه­ای از متغیرهای کلان اقتصادی با استفاده از آزمون هم­انباشتگی چند متغیره جانسن مورد بررسی قرار گرفته، مضافا اینکه به منظور آزمون فرضیه دوم از احتمال حداکثر درست­نمایی و علیت گرنجر بهره گرفته شده است و برای مقایسه نتایج روش‌های مختلف، مفروضات تحقیق بوسیله مدل خودرگرسیون وقفه توزیعی یا ARDL و همچنین روش ساده خطی تخمین زده شده

لینک دانلود

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

دانشکده فنی و مهندسی، گروه برق

 انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد در رشته برق (M.Sc)

گرایش: الکترونیک

 

عنوان پایان نامه : کاهش جریان نشتی در گیت قابل برنامه ریزی میدانی

 

فهرست مطالب

عنوان                                                  شماره صفحه

چکیده. 1

فصل اول: کلیات تحقیق

1-1- مقدمه. 3

1-2- بیان مساله. 6

1-3- اهمیت و ضرورت تحقیق. 7

1-4- اهداف تحقیق. 8

فصل دوم: مروری بر ادبیات و پیشینه تحقیق

2-1- معرفی گیت قابل برنامه ریزی میدانی FPGA.. 10

2-2- معرفی حافظه ها شامل SRAM  و DRAM… 11

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

2-3- ساختار داخلی سلول حافظه. 13

2-3-1 سلول حافظه 6 ترانزیستوری پایه. 13

2-3-2 نوشتن داده در سلول. 14

2-3-3 نگهداری داده در سلول. 16

2-3-4 خواندن داده از سلول. 17

2-4- معرفی حاشیه نویز ایستای خواندن و جریان سلول. 18

2-5- سلول بهبود یافته. 20

2-5-1 نوشتن در سلول جدید. 21

2-5-2 نگهداری داده در سلول جدید. 24

2-5-3 خواندن داده از سلول جدید. 26

2-6- بررسی سلول جدید ارائه شده از دیدگاه تاخیر در خواندن و نوشتن   26

2-6-1 تأخیر نوشتن در سلول. 26

2-6-2 تاخیر خواندن داده از سلول. 30

2-7- بررسی جریان نشتی در سلول حافظه. 33

2-8- بررسی برخی سلول های ارائه شده. 35

2-8-1 سلول با نشتی پایین و آگاه به صفر. 39

2-8-2 سلول SRAM سخت شده نسبت به صفر. 39

2-9- بررسی سلول بهبودیافته. 43

2-10- بررسی چالش جریان نشتی. 55

فصل سوم: روش اجرای تحقیق

3-1- شبیه سازی سلول 6 ترانزیستوری پایه. 65

3-2- شبیه سازی سلول پایه در لحظه 2.5 میکروثانیه. 71

3-3- شبیه سازی سلول بهبود یافته. 73

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

3-4- شبیه سازی سلول بهبود یافته در زمان 2.5 میکروثانیه. 78

3-5- شبیه سازی سلول نهایی. 80

3-6- شبیه سازی سلول نهایی در لحظه 2.5 میکروثانیه. 82

فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده ها

4-1- مقایسه و بررسی داده ها و نتایج حاصل از شبیه سازی. 87

فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهادات

5-1- نتیجه گیری. 91

5-2- پیشنهادات. 92

منابع و ماخذ. 93

فهرست منابع فارسی. 93

فهرست منابع انگلیسی. 94

چکیده انگلیسی. 96

استاد راهنما:

دکتر مهران ابدالی

 

استاد مشاور:

دکتر آرش عزیزی مزرعه

 

نگارش: انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

محمد یاسین ابراهیمی

 

پاییز 92

لینک دانلود مستقیم

دانشگاه‌ کردستان

دانشكده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه کردستان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

گروه الهیات و فقه شافعی

 

 

عنوان پایان نامه :‌ بررسی دیه‌ی اعضای داخلی بدن با تأکید بر مذاهب خمسه

 انجام پایان نامه دانلود پایان نامه انجام پایان نامه حقوق خصوصی انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر خرید پایان نامه سفارش پایان نامه انجام پایان نامه انجام پایان نامه دانشجویی

پژوهشگر:

نسیمه قادریان

 انجام پایان نامه ارشد

استاد راهنما:

دكتر سالم افسری

 

استاد مشاور:

دكتر شهرام محمدی

 

پایان نامه كارشناسي‌ ارشد رشته الهیات و معارف اسلامی گرايش فقه شافعی

 

مهر ماه 1392

 

 انجام پایان نامه ارشد

كليه‌ حقوق‌ مادي‌ و معنوی مترتب‌ بر نتايـج‌ مطالعات،

ابتكارات‌ و نوآوريهاي‌ ناشي‌ از تحقيق‌ موضوع‌

اين‌ پايان‌‌نامه‌ (رسـاله) متعلق‌ به‌ دانشـگاه‌ کردستان‌ است‌.

لینک دانلود

چکیده پایان نامه:

 

چکیده

دیه مالی است که به سبب قتل انسان معصوم یا جنایت بر اعضای او واجب می‌شود. دیه‌ی اعضا به اعتبار تعیین یا عدم تعیین آن از سوی شارع به مقدر و غیر مقدر تقسیم می‌گردد. دیه‌‌ی غیر مقدر حکومت نامیده می‌شود. در فقه اهل سنت مهمترین علت تعلق دیه‌ی مقدر به یک عضو این است که آن عضو دارای منفعت باشد و در فقه امامیهبرای ثبوت دیه‌ی مقدر برای یک عضو به روایات خاص یا عام از ائمه – علیهم السلام- استناد می‌شود.

مسئله‌ی دیه‌ي اعضاي داخلی بدن در میان فقهای متقدم مطرح نبوده است و انجام پایان نامه ارشد در نصوص فقهی، نصی در مورد چگونگی دیه‌ي عضو داخلی نمی‌توان یافت؛ ولی معاصرین تا حدودی این مسئله را مورد توجه قرار داده‌اند. فقهای معاصر در مورد این که آیا اعضای داخلی سبب وجوب دیه‌ی مقدر هستند یا حکومت با هم اختلاف نظر دارند.دیدگاه آن دسته از علمایی که معتقدند جنایت بر عضو داخلی سبب وجوب دیه‌ی مقدر است با مقتضای نصوص وارده در باب جنایت بر کمتر از نفس هماهنگ استزیرااثبات مقادیر شرعی که دیه‌ی اعضا از جمله آن می‌باشد، از طریق قیاس جایز است اگر شرایط قیاس که مهم‌ترین آن‌ها شناخت علت و تحقق وجود آن در فرع است، فراهم باشد. تفویت منفعت به طریق اولی در اعضای داخلی تحقق می‌یابد در نتیجه این اعضا به وجوب دیه‌ي مقدر در آن‌ها نسبت به اعضای ظاهری احق هستند. دیگر اینکه قاعده دیه‌ی اعضای زوج و فرد عام بوده و دلیلی دال بر انصراف این قاعده نسبت به اعضای داخلی وجود ندارد. در ماده‌ی 563 قانون مجازات جدید نیز، با توجه به همین قاعده برای اعضای داخلی بدن دیه‌ی کامل مقرر شده است.

 

واژه‌های کلیدی:   انجام پایان نامه ارشد دیه، حکومت، عضو داخلی، امامیه، مذاهب اربعه.

لینک دانلود

 انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه در اصفهان
,

انجام پایان نامه , پروژه و ترجمه متون در اصفهان

/
انجام پایان نامه در اصفهان موسسه آموزشی تهران تز برای دانشج…
ترجمه متون
,

ترجمه متون و مقالات تخصصی

/
ترجمه متون ترجمه متون یک کار کاملا تخصصی است و اینکه صرفا یک ن…
, ,

انجام شبیه سازی و پروژه دانشجویی انسیس ansys

/
انجام پروژه انسیس شما هم از آندسته افرادی هستید که برای انجام …
انجام پروژه ns2
انجام پروژه دانشجویی

انجام پروژه های دانشجویی و شبیه سازی و مدلسازی با نرم افزار

/
انجام پروژه , انجام پروژه دانشجویی ,انجام پروژه شبیه سازی پرو…
پایان نامه و پروژه فنی مهندسی
, ,

انجام پروژه دانشجویی و شبیه سازی با نرم افزار آباکوس abaqus

/
انجام پروژه شییه سازی با آباکوس آباکوس نرم افزار تخصصی جهت شبیه سازی فص…

انجام پایان نامه اکراه و اجبار در حقوق

/
انجام پایان نامه انجام پایان نامه |اکراه و اجبار در حقوق  تعد…

انجام پایان نامه نگاهی به قانون

/
انجام پایان نامه انجام پایان نامه |نگاهی به قانون  تعداد صفحا…

انجام پایان نامه قاچاق جنسی زنان

/
انجام پایان نامه انجام پایان نامه |قاچاق جنسی زنان  تعداد صفح…

انجام پایان نامه طلاق

/
انجام پایان نامه انجام پایان نامه |طلاق  تعداد صفحات : 20 صفح…

انجام پایان نامه حقوق تجارت

/
انجام پایان نامه انجام پایان نامه |حقوق تجارت  تعداد صفحات : …

انجام پایان نامه پایان نامه تجارت الکترونیک

/
انجام پایان نامه انجام پایان نامه | پایان نامه تجارت الکترونی…

انجام پایان نامه اینترنت ابزاری کارآمد در خدمت تبلیغات

/
انجام پایان نامه انجام پایان نامه | اینترنت ابزاری کارآمد در …

انجام پایان نامه اصول سرپرستی(فروش)

/
انجام پایان نامه انجام پایان نامه | اصول سرپرستی(فروش) تعداد …

انجام پایان نامه اشتباهات مدیران منابع انسانی

/
انجام پایان نامه انجام پایان نامه | اشتباهات مدیران منابع انس…