انجام پایان نامه علوم تربیتی

ما در موسسه تحقیقاتی , پژوهشی پایان نامه و پروژه های دانشجویی تهران تز در کنار شما هستیم تا بتوانید انجام پایان نامه علوم تربیتی را در تمامی مقاطع تحصیلی و گرایش ها انجام دهید . مشاوره تخصصی را از ما بخواهید .

مشاوره و انجام مقاله و پایان نامه علوم تربیتی

مشاوره و انجام پایان نامه علوم تربیتی توسط فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دانشگاه های برتر کشور

گرایش های علوم تربیتی در کارشناسی و کارشناسی ارشد

پایان نامه علوم تربیتی کارشناسی

چهار گرایش دوره ی کارشناسی عبارتند از: مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی، تکنولوژی آموزشی، آموزش و پرورش پیش‌دبستانی و دبستانی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی.

این رشته‌ها در بسیاری از دانشگاههای ایران تدریس می‌شود و در دوره ی کارشناسی ارشد به شاخه‌های فراوان دیگری تقسیم می‌شود.

 

انجام پایان نامه  علو تربیتی در دوره ی کارشناسی

انجام پایان نامه علوم تربیتی و پروژه های تحصیلی در مقطع کارشناسی را از ما بخواهید .  دروس مشترک در گرایش‌های گوناگون علوم تربیتی در دوره ی کارشناسی عبارتند از:

تاریخ آموزش و پروش در اسلام و ایران، فلسفه آموزش و پرورش، اصول و مبانی آموزش و پرورش، آموزش و پرورش تطبیقی، آموزش و پرورش ابتدایی راهنمایی و متوسطه، اخلاق اسلامی، روش‌ها و فنون تدریس، روانشناسی عمومی، روان‌شناسی تربیتی، روان‌شناسی رشد کودکی و نوجوانی، جامعه‌شناسی عمومی، جامعه‌شناسی آموزش و پرورش، اقتصاد آموزش و پرورش، مقدمات مدیریت آموزشی، مقدمات برنامه‌ریزی آموزشی ودرسی، آموزش و پرورش کودکان استثنایی، مقدمات مشاوره و راهنمایی، مقدمات تکنولوژی آموزشی، آشنایی با کتابخانه و اصول کتابداری، روش‌های آماری در علوم تربیتی، سنجش واندازه‌گیری در علوم تربیتی، مقدمات روش تحقیق در علوم تربیتی.

پایان نامه علوم تربیتی در سطح کارشناسی ارشد

خدمات تخصصی انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی در دپارتمان تخصصی موسسه پایان نامه تهران تز قابل سفارش میباشد . رشته ی علوم تربیتی در دوره ی کارشناسی ارشد در ایران سه گروه آزمونی و مجموعاً ۱۵ گرایش تحصیلی دارد که عبارتند از:

  • گروه‌ علوم‌ تربیتی‌ ۱ شامل رشته‌های:

۱٫ برنامه‌ریزی‌ آموزشی ۲٫ برنامه‌ریزی درسی ۳٫ تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعلیم‌ و تربیت اسلامی) ۴٫ آموزش بزرگسالان ۵٫ تحقیقات آموزشی ۶٫ تکنولوژی آموزشی ۷٫ مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی

  • گروه علوم‌ تربیتی ۲ شامل رشته‌های:

۱٫ روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی ۲٫ روانشناسی تربیتی ۳٫ مشاوره و راهنمایی ۴٫ مشاوره (مدرسه‌ای, شغلی, خانواده‌ای)

  • گروه علوم تربیتی ۳ شامل رشته‌های:

۱٫ آموزش و پرورش تطبیقی ۲٫ آموزش و پرورش پیش دبستانی ۳٫ آموزش و پرورش دبستانی

سئو سایت

بازار کار رشته علوم تربیتی

وزارتهای آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری و مراکزی مانند فرهنگسراها، سازمان بهزیستی، سازمان زندانها، کانونهای اصلاح و تربیت، مراکز مشاوره خصوصی، محل کار دانش‌آموختگان رشته علوم تربیتی می‌تواند باشد.

دپارتمان علوم تربیتی این مجموعه متشکل از فارغ التحصیلان ارشد و دکتری این رشته در تمامی گرایش های فوق آمادگی خود جهت کمک به دانشجویان این رشته جهت کارهای پژوهشی و تحقیقاتی را اعلام می دارد. امید است خدمات موسسه سپهردانش بتواند رضایت پژوهشگران این رشته را فراهم آورد.